Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Kombi montajı son derece titizlik isteyen bir işlemdir. Kombi montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar vardır. Ayrıca kombi montajı yapacak olan firmaların bu alanda gerekli eğitimleri almaları gerekiyor. Bu eğitimler sonucunda alınan belgelerinde servis bünyesinde olması gerekiyor. Kombi montajı yapacak olan firmaların oldukça kaliteli bir şekilde çalışmaları gerekiyor.

Firma olarak kombi montajı hizmetini en iyi şekilde veriyoruz. Bünyemizde çalışan personeller bu alanda son derece eğitimli kişilerdir. Son derece uygun fiyatlı olarak ve kaliteli bir şekilde her marka kombinin montajını yapıyoruz. Montaj işlemlerinin yanı sıra kombilerde meydana gelen arızalarında giderilmesi gibi teknik hizmetlerini en iyi şekilde icra ediyoruz.

Yetkili Kombi Servisi

Kombi montajı yaptıracak olan kişilerin kesinlikle, yetkili kombi servisine başvurması gerekiyor. Firma olarak bizler yetkili kombi servisiyiz. Firmamız ve firmamız bünyesinde istihdam eden teknik ekibimiz gaz dağıtım firması tarafından yetkilidir. Üstün çalışmalarımız ise tüm kombilerin montajını kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

En İyi Mühendislik Hizmeti

Kombi montajını özellikle yeni binaya yaptıracak olan kişilerin mühendislik desteğine ihtiyacı oluyor. Firma olarak bünyemizde çalıştırdığımız mühendislerimiz, oldukça etkili bir şekilde hizmetler veriyor. Yeni binalara yapılacak olan kombi montajlarında mühendislerimiz devreye girerek yeni projeler oluşturuyor. Bu projeler sayesinde ise kısa sürede tüm kombilerin montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Oldukça uygun fiyatlı ve hızlı bir şekilde çalışmalar icra ediyoruz.

Kombi Değişimleri

Kombilerini değiştirmek isteyen kişilere de montaj hizmetlerini etkili bir şekilde sunuyoruz. Firma olarak kombilerin değişimini ve yeni kombilerin monte edilmesini en iyi şekilde sağlıyoruz.

Kombi değişimi yapıldığı zaman gaz dağıtım firmalarının yetkisine ihtiyaç duyuluyor. Firmamız kombi değişimini kaliteli bir şekilde yapabilmek için gaz dağıtım firmalarınca yetkilendirilmiş durumda. En hızlı kombi montajı ve kombi değişimi için firmamızı aramınız yeterli olacaktır.

Etkili Çalışma

Bünyemizde istihdam sağlayan tüm personeller bu alanda en iyi eğitimleri aldılar. Gerçekleştirdiğimiz etkili çalışmalar sayesinde tüm müşterilerimizi memnun bırakıyoruz. Firmamız genel olarak kombi alanında hizmetler icra ediyor.

Kombi montajı ve kombi ile ilgili tüm hizmetler için firmamızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Kısa sürede firmamız personelleri verilen adreslere intikal ederek, oldukça hızlı bir şekilde istenilen hizmetleri veriyor.

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ