Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Kombi cihazları, üç enerji sistemini bir arada kullanan, güvenlik düzeyi yüksek cihazlardır. Doğalgaz, elektrik, su bir arada kullanılmakta ve meydana gelecek arıza türleri, ısınma sorunlarına neden olabilirken bazen daha büyük sorunlara neden olabilecektir. Kombi servisi olarak hizmet veriyor ve kombilerde meydana gelebilecek her türlü arızanın tamir ve onarım işlemlerini, profesyonel kadromuz ile en kısa sürede yapıyoruz. Ekiplerimiz tüm kombi markalarının bakım ve tamirlerini yapıyor.

Kombi Tamiri ve Bakımı

Kombilerde bazen küçük sorunlar, arızaya neden olmaktadır. Kombi tamiri hizmetlerimizde, müşterilerimizin bildirmiş olduğu sorunlara göre arıza türünü tahmin ediyor, ekip hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz. Son model kombilerde bir arıza meydana geldiğinde, arıza kodu dijital ekranda gösterilmektedir. Müşterilerimiz, bizlere telefonla ulaşıp, arıza kodunu bildirdiğinde, o anda neler yapmaları gerektiğini söylüyor, ekiplerimizi hemen yönlendiriyoruz. Kombi bakımları düzenli yapıldığında, birçok arıza oluşmadan önlenmiş olacaktır.

Kombi Arıza Türleri 

Kombi servisi hizmetlerimizde en çok karşılaştığımız arıza türleri ile ilgili en iyi ve kalıcı çözümler bulmaya çalışıyoruz. Tüm marka ve modellerde görülebilen arıza türleri şunlardır.

  • Kombi çalışıyor ancak ısıtmıyor,
  • Kombiden su damlıyor,
  • Kombi petekleri ısıtmıyor,
  • Kombi sesli çalışıyor,
  • Kombi su basıncı sürekli düşüyor,
  • Sürekli arıza uyarısı veriyor,

Kombilerde bir arıza meydana geldiğinde, sıcak su ve ısınma sorunları görülmeye başlanabilecektir. Her türlü arıza gecikmeden hemen tamir edilmelidir. Bakımı yapılmayan kombilerde, doğalgaz kaçağı olabileceği düşünülmeli ve her durumda servisimize hemen haber verilmelidir. Arıza tamir işlemlerini yaparken, petek temizliğinin de önemli olduğunu ve yapılması gerektiğini vurguluyoruz.

Kombi Arızalarına Çözüm

Kombilerde meydana gelen arızaların nedenleri çok farklı olabilecektir. Servis elemanlarımız, kombinin çalışmasını gözlemleyerek, arıza türünü hemen tespit edebilecek ve gerekli işlemleri uygulayacaklardır. Kombilerin verimli çalışmasını sağlamak ve arıza oluşumunu engellemek için yıllık periyodik bakımlarının yapılması önemlidir. Yılda bir defa yaptırılacak olan periyodik bakımlar, çok sayıda arıza için en iyi çözüm olacaktır.

Servis Kaydı Oluşturma

Kombilerinin düzensiz çalıştığını ya da arıza yaptığını gören tüm kombi kullanıcısı müşterilerimiz, servis çağrı telefon numaramızı hemen arayabilirler. Servis kaydı oluşturulurken, yaşanılan arıza sorunu bildirildiğinde, elemanlarımız, o anda neler yapmaları gerektiğini ve nelere dikkat edeceklerini müşterilerimize aktarmaktadır. Servis taleplerine en hızlı şekilde dönüş yapıyoruz.

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ