Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Yaşam alanlarında, hava kalitesini sağlayabilmek için kullanılan klima çeşitleri arasında, pano tipi klimalar, farklı kapasite özellikleri ile en çok tercih edilen ürünlerdir. Klima servisi olarak hizmet veriyor, her türlü klimanın bakımını yapıyoruz. Pano tipi klimalar, uzun süre kullanıma uygun, tasarruflu cihazlardır. Yüksek verimlilikte kullanılabilmesi için pano tipi klima bakımı işlemlerini, alanında uzman teknik personellerimiz ile yapıyoruz.

Pano Tipi Klima Bakım Hizmetlerimiz

Pano tipi klimaların, ilk günkü performansı ile çalışmaya devam edebilmesi için periyodik bakım ve arıza bakımlarının geciktirilmeden yapılması gerekiyor. Klima bakım hizmetlerimiz şunları sağlıyor.

  • Cihazın uzun ömürlü olması sağlanır,
  • Enerji tasarrufu sağlanır,
  • Cihaz her zaman servis güvencesinde olur,
  • Tüm bakımları düzenli takip edilir,
  • Oluşabilecek arızalara karşı önlemler alınmış olunur.

Servisimiz tarafından, cihazın tüm bakımları zamanında yapılır ve kullanıcı, arıza ile karşılaşmadan verimli kullanmaya devam eder.

Pano Tipi Klima Bakım ve Onarım

Pano tipi klimalar ile diğer klima cihazlarının sistemleri farklıdır. Pano tipi klimalarda, filtre olmadığı için bakım ve onarım işlemleri maliyeti düşük olmaktadır. Klima servisi olarak, bakım ve onarım hizmetlerinde, tüm marka klimaların, yedek parça çeşitlerini bulundurmaya çalışıyoruz. Pano tipi klimalarla ilgili verdiğimiz tüm hizmetler için işçilik garantisi veriyor ve hizmetlerimizden güvenli olarak faydalanılması sağlıyoruz.

Pano Tipi Klimanın Avantajlı Yönleri

İnsanlar, yaşam alanlarında konforu artırabilmek için klima cihazlarını kullanmaktadır. Pano tipi klimalar, sağlam ve kaliteli ürünlerdir. Pano tipi klimaların bazı avantajlı yönleri vardır. Uzun ömürlüdür ve sık bakım gerektirmemektedir. Çevresel etkenlere karşı dayanıklıdır. Diğer klima modellerine göre elektrik enerjisini daha tasarruflu kullanmaktadır. Bakım hizmetleri maliyetleri uygundur ve firmamız tarafından tüm bakımları kolaylıkla ve uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Pano Tipi Klima Tamir Servisi

Klima tamir servisi olarak hizmet veriyor ve pano tipi klimaların istenilen verimi sağlayabilmesi için bakımlarına dikkat edilmesi konusunda bilgi veriyoruz. Bu klima cihazları dayanıklı ürünler olsa da kullanıma bağlı olarak zamanla arızalar oluşabilecektir. Oluşan arızaların tamir edilmesi için uzman kişiler tarafından müdahale edilmesi gerekiyor. Arızalı parça tamirlerini yaparken, klima iç bölümü temizliğini yaparak, tüm parçaları kontrol ediyoruz. Bakım ve tamir servisi hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler 7/24 telefonla iletişim kurarak, servis talebi oluşturabilecek, aynı gün hizmet vermemizi sağlayabileceklerdir.

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ